Contact us
WhatsApp
Piedāvājumi

Atklājiet jaunas lietas

Vai vienā dienā iespējams apskatīt visu Rīgu? – Jā!


Šīs programmas ietvaros jūs izbaudīsiet nesteidzīgu ekskursiju pa Vecrīgu, kā arī jums būs iespēja iegrimt aizraujošajā jūgendstila pasaulē. Jūgendstila arhitektūras šedevri var iekarot pat to cilvēku sirdis, kuri nekad nav interesējušies par arhitektūru.


Garo dienu noslēgsim Rīgas centrāltirgū, kur jūsu acis un garšas kārpiņas priecēs Latvijas produktu daudzveidība. Un, protams, būs arī degustācija!Ilgums: 5-6 stundas

Cena no: 32 EUR vienai personai

Atklājiet Rīgau no jauna - nevis to ikdienišķo pilsētu ar pelēkām ietvēm, bet tās vēsturi un leģendas, ko jums aizrautīgi pastāstīs profesionālais gids.


Lai paspilgtinātu jaunu pieredzi no ierastā rakursa redzētajā pilsētā un nedaudz sasildītos, ekskursijas laikā jūs gaida senatnīgās kafejnīcas apmeklējums, kur varēsiet baudīt slaveno Rīgas melno balzamu vai siltu bezalkoholisko dzērienu.Ilgums: 2 stundas

Cena no: 19 EUR vienai personai

Latvijas galvaspilsēta var lepoties ar apbrīnojamu arhitektūras mantojumu, kas 20. gadsimta sākumā pārņēma Eiropu. Vairāk nekā 800 izsmalcinātu jūgendstila ēku rotā pilsētu, ar savu krāšņumu iedvesmojot gan apmeklētājus, gan vietējos iedzīvotājus.


Pievienojieties mūsu aizraujošajai ekskursijai, lai iejustos burvīgajā jūgendstila pasaulē.
Ilgums: 2 stundas

Cena no: 17 EUR vienai personai

Vēsture atdzīvojas bērniem un pieaugušajiem: Izpētiet Vecrīgas pieminekļus ar jautriem uzdevumiem un mīklām, kas aizraus arī bērnus!


Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet visus Vecrīgas apskate objektus, tai skaitā Svēto Pētera baznīcu, apbrīnojamo Doma katedrāli, Trīs brāļus, leģendāro Melngalvju namu un daudz ko citu.


Ilgums: 2 stundas

Cena: no 15 EUR vienai personai

Izklaidējieties

Šī unikālā pārgājiena laikā jūs ne tikai izveidosit īpašu saikni ar šiem apbrīnojamajiem suņiem, bet arī iegūsit daudz interesantas informācijas par viņu pasauli. Tāpat varēsiet baudīt Latvijas senās pagātnes noslēpumus un izbaudiet dabas brīnumus, kas padara mūsu valsti patiesi izcilu.


Pasūtiet šo piedzīvojumu, kas sniegs jums neaizmirstamu atmiņu dienu Latvijas ainaviskās dabas sirdī!


Ilgums: 3 stundas

Cena no: 106 EUR vienai personai

Ļaujiet mums aizvest jūs super piedzīvojumā uz Siguldas bobsleju trasi, kur ar ziemas mīksto bobsleju var nobraukt 80 km/h izbraucienā. Tāpat mūsu gida pavadībā varēsiet uzkāpt bobsleja trases virsotnē, no kuras paveras viens no skaistākajiem Latvijas dabas skatiem, kur būs arī stāsts par pašu trasi.

Ilgums: 3 stundas

Cena no: 69 EUR vienai personai

Piedāvājam fotosesiju zem sakuru zariem un pastaigu pa parku ar profesionālu gidu, un tam visam vēl klāt neliels garšīgs pārsteigums.


Vai varat atteikties no šādas trīskāršas prieka - iegūt jaunas zināšanas un fantastiskas pavasara bildes?

Ilgums: 1,5 stundas

Cena: no 30 EUR vienai personai

Baudiet

Doma katedrāles pērle ir tās unikālās ērģeles, kas savulaik bija lielākās pasaulē.


Aicinām apmeklēt koncertu un izjust vēsturisko gaisotni, baudot šī majestātiskā instrumenta mūziku.Ilgums: 20 minūtes/1,5 stunda

Cena no: 10 EUR vienai personai

Kas kopīgs Rīgas centrāltirgum un cepelīniem? Kam vēl izmantoja centrāltirgu, kad to atvēra? Ko slēpj centrāltirgus apakšzemes pilsētiņa? To visu varēs uzzināt ekskursijas laikā.


Kā arī mūsu gids piedāvās izbaudīt vietējos gardumus, parādīs pagrabus un mistisko tirgus peronu.

Ilgums: 2 stundas

Cena no: 29 EUR vienai personai

Šīs tūres laikā varēs “paēdināt” savu zinātkāri un vēderu – ekskursija pa Vecrīgu un Latvijas virtuves degustācija!

Ideāla izvēle tiem, kas brīvdienās vēlas atklāt pilsētas skaistumu, vienlaikus baudot ne tikai vēsturiskas vietas, bet arī latviešu tradicionālās virtuves bagātību.

Iegremdējieties aizraujošā ceļojumā pa Rīgas sirdi mūsu zinošo gidu vadībā, kuri caur tās vēsturiskajām pērlēm atklās Jums Vecrīgas dvēseli.Ilgums: 3 stundas

Cena no: 56 EUR vienai personai

Atpūšaties

Uzdāviniet savai ādai unikālu patieso rūpju un profesionālās procedūras kombināciju!


Jau pēc pirmās vizītes jūs sajutīsiet pārsteidzošu efektu: jūsu sejas āda kļūs svaigāka, jaunāka, problēmas ar porām un pigmentāciju paliks pagātnē.


Ilgums: 1,5 stundas

Cena no: 80 EUR vienai personai

Iedomājieties, gaiss ir piepildīts ar siltiem un aicinošiem piparkūku un mandarīnu aromātiem, kas rada svētku sajūtu. Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt Ziemassvētku brīvdienu patīkamo atmosfēru, palutiniet sevi un savu mīļoto ar SPA procedūrām, kas atstās neaizmirstamas atmiņas.


Ilgums: 3 stundas

Cena no: 180 EUR vienai personai

Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda