Contact us
WhatsApp
Baudiet
 • Vieta

  Rīga

 • Garums
  3 stundas
 • Sezona
  Jebkurā laikā

Gardēžu ceļojums

Šīs tūres laikā būs vilinoša iespēja “paēdināt” gan savu zinātkāri, ganvēderu – ekskursija pa Vecrīgu un vienlaikus Latvijas virtuves degustācija!

Ideāla izvēle tiem, kas brīvdienās vēlas nesteidzīgi baudīt pilsētas skaistumu, ne tikai atklājot vai ieraugot no cita skatu punkta Vecpilsētas vēsturiskas vietas, bet arī ļaujoties latviešu tradicionālās virtuves bagātībai.

Iegrimstiet aizraujošā ceļojumā pa Rīgas sirdi mūsu zinošo gidu pavadībā, kuri pasakainajā arhitektūras un vēstures pērļu atmosfērā ļaus jums ieskatīties dziļi pašā Vecrīgas dvēselē.

Īpašu garšu šim ceļojumam piešķirs dažādu latviešu nacionālo ēdienu baaudīšana.

Tātad papildus stāstam par Rīgas vecpilsētas pārsteidzošajām vietām būs arī:
- svētki katram vēderam
Mēs sāksim savu ceļojumu ar tradicionālo ēdienu degustāciju, pēc jūsu izvēles tas būs gaļas, zivju vai veģetārais ēdiens. Ar mīlestību un rūpēm pagatavots, izmantojot vietējos produktus un senās receptes.

- Rīgas Melnā balzama vēsture un degustācija
Rīgas Melnais balzams ir leģenda, kas iemieso Latvijas būtību. Izbaudiet šī tradicionālā eliksīra unikālo neparasto garšu un uzziniet par tā gadsimtu vēsturi.
- Saldais pārsteigums

Neviens kulinārijas piedzīvojums nebūtu pilnīgs bez deserta. Jums būs iespēja nobaudīt vietējo saldo ēdienu, kas lieliski papildinās tās garšu kombinācijas, kuras jau būs nobaudītas ekskursijas gaitā.
Atklājiet Rīgas pilsētu tās vēstures un īsto Latvijas garšu amizantā saplūšanā. Nepalaidiet garām šo iespēju! Rezervējiet tūri jau šodien un palutiniet sevi, gūstot unikālu pieredzi!

Ilgums: aptuveni 3 stundas
Cena: no 53 EUR vienai personai
Cenā iekļauts:
 • vietējā gida pakalpojumi
 • - zivju/gaļas/veģetārais ēdiens, alus/sidrs/bezalkoholiskais dzēriens, deserts, Rīgas melnais balzams, kafija/tēja, ūdens.

Lielākām grupām pieejamas atlaides.
Tikšanās vieta: Strēlnieku laukums
Transfērs no Jūrmalas 25 EUR (līdz 4 personām), lielākām grupām cena pēc pieprasījuma.

Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!

Apmaksas veids: apmaksa tiek veikta skaidrā naudā pēc pakalpojuma saņemšanas. Jūs varat atcelt vai pārcelt procedūru ne vēlāk kā 24 stundas pirms paredzētā laika. Anulēt pierakstu vēlāk nebūs iespējams.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda