Contact us
WhatsApp
Par mums

Best Rest Baltics

Atpūtieties, Baudiet,

Atklājiet jaunās sajūtas savā dzīvē

un Izklaidējieties!

Par pārējo parūpēsimies mēs!

Mūsu uzņēmuma pakalpojumu koncepcijas pamatā ir tieksme padarīt jūsu atpūtas brīžus ideālus.


Mūsu mērķis ir radīt vidi, kurā jums nebūs jāuztraucas par to, kurp doties vai ko darīt - viss tiek pārdomāti organizēts, plānots un rūpīgi pielāgots tieši jūsu vajadzībām. Šāda pieeja ne tikai ietaupa jūsu laiku un enerģiju, bet arī padara brīvdienas pilnvērtīgākas, ļaujot patiesi Atpūsties, Izbaudīt un Atklāt katra mirkļa skaistumu un nedomāt par rutīnas un organizātoriskām lietam, kas atpūtas laikā ir visnotaļ svarīgi, jo sekmē veiksmīgu atpūtu!

Iepazīsti mūsu komandu

Marija
Esmu izpētījusi katru Baltijas reģiona stūrīti, kļūstot par neaizmirstamu piedzīvojumu eksperti, un tagad esmu gatava dalīties ar jums šajā pieredzē.

Mans profesionālais tūrisma ceļš sākās kā privāti praktizējošas gides lomā pirms 13 gadiem, un gadu gaitā esmu pilnveidojusi savas iemaņas izcilu ceļojumu organizēšanā. Es precīzi zinu, kur jūs būtu jāaizved - vai tie būtu labākie restorāni, aizraujoši pasākumi vai interesantākie vēsturiskie objekti, par kuriem zina tikai tūrisma profesionāļi.

Esmu vadījusi, organizējusi daudz dažādus privātos pasākumus, tostarp dzimšanas dienu svinības, korporatīvos pasākumus un kāzas. Šī pieredze ir ļāvusi man iemācīties izjust katra klienta individuālās vajadzības un vēlmes.
Pareizi sadzirdēt savus klientus - tā ir īstā māksla, ar kuru tiek izstrādātas personalizētas ekskursijas un pasākumi, kas garantē fantastisku pieredzi. Lai gan šo mākslu arī visas dzīves laikā nav iespējams apgūt līdz galam, tomēr ar laiku tā kļūst aizvien saprotamāka, tāpēc manas prioritāte ir nodrošināt klientu apmierinātību un labsajūtu mūsu organizēto pasākumu un ekskursiju laikā.

Līdztekus tūrisma aktivitātēm, ņemot vērā to sezonālo raksturu, manā pieredzē bijis arī daudzveidīgs darbs muzeja vadītājas amatā un kosmosa tematikas jaunuzņēmuma vadītājas lomā, tādēļ nācās bieži doties pieredzes apmaiņas braucienos, kas likuši man vēl vairāk novērtēt Baltijas valstu savdabīgumu. Tagad es saprotu, cik ērts no tūrisma skatu punkta ir šis reģions: viss atrodas ļoti tuvu, daudzi apskates objekti ir pastaigas attālumā, klusums, maz cilvēku, kas padara to par ideālu tūrisma objektu tiem, kas meklē nesteidzīgu mierīgu atpūtu. Nenovērtējams ir svaigais gaiss, daudzveidīgā daba, garšīga un veselīga baltu virtuve.
Diāna
"Best Rest Baltics" projektā es uzstājis vizuālā mākslinieka, fotogrāfa lomā, mana kaisle ir iemūžināt cilvēku un apkārtējās pasaules skaistumu. Šeit es apvienoju divas savas kaislības: ceļojumus un vizuālo stāstījumu.

Mans mērķis ir radīt unikālos un pievilcīgus vizuālos stāstus, kuri pārnes skatītāju aizraujošajos piedzīvojumos atpūtas un atklājumu pasaulē.

Skatoties caur manas kameras objektīvu, es cenšos iemūžināt ne tikai apkārtējās dabas un brīnumaino pasaules vietu skaistumu, bet arī pārraidīt katra sava ceļojuma atmosfēru. Manas pieejas vizuālajam stāstījumiem būtība ir ne tikai parādīt attēlu, bet arī dalīties emocijās un iespaidos, tādā veidā radot atmiņā paliekošus unikālos tēlus.

"Best Rest Baltics"; man kļuva par laukumu, kur es varu apvienot savu mīlestību pret ceļojumiem, skaistumu un vizuālo mākslu. Katrs projekts pārtop par iespēju dalīties aizraujošā stāstā, piešķirt tam radošus elementus un izcelt katras manis apmeklētās vietas unikālas pazīmes.

Mana darbība "Best Rest Baltics" — tā nav vienkārši skaisto brīžu fiksācija, bet gan vizuālo stāstījumu radīšana, kuri iedvesmo cilvēkus pamanīt skaistumu viņiem apkārt un uzdrošināties ļauties pašu ceļojumu pieredzei.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda