Contact us
WhatsApp
Izklaidējieties
  • Vieta

    Latvija

  • Garums
    3 stundas
  • Sezona
    Decembrī-Februārī

Tikai decembrī, janvārī un februārī:

Katrs dalībnieks saņems īpašu Rīgas karsto dzērienu un Ziemassvētku cepumus transfēra laikā uz šo piedzīvojumu.

Nobrauciens ar ziemas kamanām

vučko bobsleju trasē

Ļaujiet mums aizvest jūs superpiedzīvojumā uz Siguldas bobsleju trasi, kur ar ziemas mīksto bobu var nobraukt 80 km/h izbraucienā. Mīkstā boba nosaukums “vučko” ir dots par godu vilcēnam, kurš kļuva par 1984. gada Ziemas Olimpisko spēļu talismanu Sarajevā.

Tāpat mūsu gida pavadībā varēsiet uzkāpt bobsleja trases virsotnē, no kuras paveras viens no skaistākajiem Latvijas dabas skatiem, kur būs arī stāsts par pašu trasi.

Nepalaidiet garām iespēju visā pilnībā izjust ziemas skaistumu, braucot ar vučko. Katrs trases līkums pārvērtīsies aizraujošā piedzīvojumā, kas paliks atmiņā uz visu mūžu. Tas būs neaizmirstams ceļojums, piesātināts ar ātrumu, azartu un apbrīnojamiem iespaidiem. Piesakiet savu ceļojumu jau šodien un dodieties aizraujošā piedzīvojumā!

Ilgums: ap 3 stundām
Cena: no 67 EUR vienai personai
Cenā iekļauts:
- transfērs no Rīgas un atpakaļ
- brauciens ar Vučko
- gida pakalpojumi
- trases apmeklējums

Lielākām grupām tiks piedāvātas atlaides.
Cenas bērniem pēc pieparasījuma.
Tikšanās vieta: pēc vienošanās ar klientu Rīgas robežās.

Rezervēt ekskursiju: Zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv, vai aizpildiet rezervācijas formu zemāk.

Apmaksas veids: apmaksa tiek veikta skaidrā naudā pēc pakalpojuma saņemšanas. Jūs varat atcelt vai pārcelt procedūru ne vēlāk kā 24 stundas pirms paredzētā laika. Anulēt pierakstu vēlāk nebūs iespējams.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda