Contact us
WhatsApp
Atklājiet jaunas lietas
 • Vieta

  Rīga

 • Garums
  5-6 stundas
 • Sezona
  Jebkurā laika

Pastaigu ekskursija Grand Rīga

Vai vienā dienā iespējams apskatīt visu Rīgu? – Jā!
Šīs programmas ietvaros jūs izbaudīsiet nesteidzīgu ekskursiju pa Vecrīgu, iespēju baudīt kafiju mājīgā kafejnīcā, kā arī iegrimt aizraujošajā jūgendstila pasaulē. Jūgendstila arhitektūras šedevri var iekarot pat to cilvēku sirdis, kuri nekad nav interesējušies par arhitektūru. Rīgas jūgendsils ir "must see"!

Garo dienu noslēgsim Rīgas centrāltirgū, kur jūsu acis un garšas kārpiņas priecēs Latvijas produktu daudzveidība. Jūs teiktu, ka viss jau sen ir pazīstams, bet mēs teiksim: “Ļaujiet mums parādīt jums kaut ko savādāku!”.

Piesakiet šo individuālo tūri, lai mūsu gida pavadībā apmeklētu interesantākās Vecrīgas vietas, tostarp Domu, Melngalvju namu, dzīvojamo kompleksu “Trīs brāļi” un daudz ko citu! Izbaudiet jūgendstila arhitektūras pērles, tostarp Mihaila Eizenšteina radītās, un Rīgas centrāltirgus garšudaudzveidību! Un tas viss tikai vienas dienas laikā!

Cenā iekļauts:
 • vietējā gida pakalpojumi pa Vecrīgu, Jūgendstila rajonu un centrālajā tirgū
 • degustācijas Rīgas Rīgas centrāltirgū (zivis, gaļa, dārzeņi, sieri, maize, kvass vai alus)
Ilgums:
5-6 stundas
Cena: no 32 EUR vienai personai
Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!
Apmaksas veids: Apmaksa pēc pakalpojuma sniegšanas skaidrā naudā. Jūs varat atcelt ekskursiju 24 stundas pirms tās sākuma. Lūgums būt atbildīgiem, pieņemot lēmumu par ekskursijas atcelšanu, jo saņemot Jūsu rezervāciju, mēs no savas puses veicam rezervāciju mūsu partneriem un visu apmaksājam.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda