Contact us
WhatsApp
Atklājiet jaunas lietas
  • Vieta

    Rīga

  • Garums
    2 stundas
  • Sezona
    Jebkurā laikā

Pastaigu ekskursija pa Rīgas jūgendstila kvartālu ar muzeja apmeklējumu

Atklājiet jūgendstila burvību pašā Rīgas sirdī! Latvijas galvaspilsēta var lepoties ar apbrīnojamu arhitektūras mantojumu, kas 20. gadsimta sākumā pārņēma Eiropu. Vairāk nekā 800 izsmalcinātu jūgendstila ēku rotā mūsu pilsētu, ar savu krāšņumu iedvesmojot gan tūristus, gan vietējos iedzīvotājus.

Pievienojieties mūsu aizraujošajai ekskursijai, lai iejustos burvīgajā jūgendstila pasaulē. Gleznainās jūgendstila ielas pavērs skatienam patiesos šī izsmalcinātā stila šedevrus, savas durvis viesiem atvērs arī jūgendstila muzejs. Pieredzējis gids aizraus jūs ar apburošā jūgendstila laikmeta noslēpumiem.

Vai esat gatavi izjust Rīgas jūgendstila eleganci? Pievienojieties mums šajā aizraujošajā ceļojumā, lai atklātu pilsētas satriecošākos arhitektūras vērtības.

Ilgums: 2 stundas
Cena: no 17 EUR vienai personai
Cenā iekļauts:
- vietējā gida pakalpojums
- ieejas biļetes jūgendstila muzejā

Lielākām grupām (no 10 cilvēkiem) piedāvājam atlaides.
Bērni līdz 6 gadu vecumam var pievienoties bez maksas.
Tikšanās vieta: pie Latvijas Nacionālā muzeja
Transfērs no Jūrmalas 25 EUR (līdz 4 personām), lielākām grupām – cena pēc pieprasījuma.
Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!

Apmaksas veids: Apmaksa pēc pakalpojuma sniegšanas skaidrā naudā. Jūs varat atcelt ekskursiju 24 stundas pirms tās sākuma. Lūgums būt atbildīgiem, pieņemot lēmumu par ekskursijas atcelšanu, jo saņemot Jūsu rezervāciju, mēs no savas puses veicam rezervāciju mūsu partneriem un visu apmaksājam.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda