Contact us
WhatsApp
Baudiet
 • Vieta

  Rīga

 • Garums
  2 stundas
 • Sezona
  Jebkurā laikā
Rīgas Centrāltirgus pastaigu ekskursija ar vietējo produktu degustāciju
Atklāsim Latviju ar tās kulinārijas mantojuma starpniecību!
Pievienojieties mūsu pastaigu ekskursijai pa Rīgas Centrāltirgu, kas 1998. gadā tika iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā. Tās laikā jūs ne tikai uzzināsiet šī unikālā objekta vēsturi, bet arī varēsiet nobaudīt vietējos lauku labumus!

Ekskursijas laikā mūsu gids pastāstīs, ko latvieši ēda senāk un kādi ēdieni ir saglabājušies līdz mūsdienām, un sastāvdaļas to pagatavošanai arī mūsdienās ir iespējams iegādāties Rīgas Centrāltirgū.

Atklāsim kopā latviešu virtuves noslēpumus, izbaudīsim vietējo gardumu un autentiskā Latvijas alus un kvasa garšu. Pasūtiet aizraujošu ekskursiju jau tagad, un jūs iegūsiet neaizmirstamu pieredzi, kas cildina Latvijas bagāto kulināro mantojumu un tirgus paviljonu unikālo arhitektūru, kas apvieno vēsturiskās līnijas un mūsdienu dizainu.

Cenā iekļauts:
 • vietējā gida pakalpojums
 • vietējo produktu degustācija (zivis, gaļa, dārzeņi, maize, sieri un dzērieni)
Ilgums:
2 stundas
Cena: no 32 EUR vienai personai
Lielākām grupām (no 10 cilvēkiem) piedāvājam atlaides.
Bērni līdz 6 gadu vecumam piedalās bez maksas.
Tikšanās vieta:
pie Rīgas Centrāltirgus Narvesen kioska.
Transfērs no Jūrmalas 25 EUR (līdz 4 personām), lielākām grupām – cena pēc pieprasījuma.
Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!
Apmaksas veids: Apmaksa pēc pakalpojuma sniegšanas skaidrā naudā. Jūs varat atcelt ekskursiju 24 stundas pirms tās sākuma. Lūgums būt atbildīgiem, pieņemot lēmumu par ekskursijas atcelšanu, jo saņemot Jūsu rezervāciju, mēs no savas puses veicam rezervāciju mūsu partneriem un visu apmaksājam.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda