Contact us
WhatsApp
Atklājiet jaunas lietas
 • Vieta

  Rīga

 • Garums
  2 stundas
 • Sezona
  Marts-Maijs

Vecrīgas ekskursija ar vietējā dzēriena degustāciju

Atklājiet no jauna Rīgu - nevis to ikdienišķo pilsētu ar pelēkām ietvēm, bet tās vēsturi un leģendas, ko jums aizrautīgi pastāstīs profesionālais gids. Lai paspilgtinātu jaunu pieredzi no ierastā rakursa redzētajā pilsētā un nedaudz sasildītos, ekskursijas laikā jūs gaida senatnīgās kafejnīcas apmeklējums, kur varēsiet baudīt slaveno Rīgas melno balzamu vai siltu bezalkoholisko dzērienu.
Atklājiet pavasara Vecrīgas burvestību, kad ielas atdzīvojas, bet mostošās dabas vēsmās jūsu priekšā atklājas bagātā pilsētas vēsture. Rīgas vecpilsētā valda viduslaiku romantiskā gaisotne, un leģendas liek pasmaidīt par to noslēpumainiem sižetiem, kas var likties mazliet naivi no mūsdienu dzīves skatu punkts.

Cenā iekļauts:
 • vietējā gida pakalpojums
 • gardais Rīgas dzēriens
Ilgums:
2 stundas

Cena: no 19 EUR vienai personai
Tikšanās vieta:
pie Laimas pulksteņa
Transfērs no Jūrmalas 25 EUR (līdz 4 personām), lielākām grupām – cena pēc pieprasījuma.

Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!
Apmaksas veids: Apmaksa pēc pakalpojuma sniegšanas skaidrā naudā. Jūs varat atcelt ekskursiju 24 stundas pirms tās sākuma. Lūgums būt atbildīgiem, pieņemot lēmumu par ekskursijas atcelšanu, jo saņemot Jūsu rezervāciju, mēs no savas puses veicam rezervāciju mūsu partneriem un visu apmaksājam.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda