Atklājiet jaunas lietas
Contact us
WhatsApp
 • Vieta

  Rīga

 • Garums
  2 stundas
 • Sezona
  Jebkurā laikā

Ģimenes ekskursija pa Rīgas vecpilsētu

Vēsture atdzīvojas bērnu un pieaugušo acu priekšā: izpētiet Vecrīgas vēsturiskos objektus ar jautriem uzdevumiem un mīklām, kas aizraus arī bērnus!

Vai vēlaties iepazīstināt bērnu ar Vecrīgas vēsturi interaktīvajā formā? Piesakiet šo ekskursiju, kuras laikā Rīgas senā vēsture pārvērtīsies aizraujošā piedzīvojumā! Mēs apvienojam stāstus par vēsturi ar īpašiem uzdevumiem un intriģējošām mīklām, kas neliks jūsu bērnam garlaikoties no sākuma līdz beigām.

Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet visus Vecrīgas apskates objektus, tai skaitā Svēto Pētera baznīcu, apbrīnojamo Doma katedrāli, Trīs brāļus, leģendāro Melngalvju namu un daudz ko citu.

Nepalaidiet garām apbrīnojamo iespēju iepazīt Vecpilsētas vēsturi kopā ar savu bērnu. Pievienojieties mums šajā aizraujošajā ceļojumā pa Vecrīgu un vērojiet, kā vēsture atdzīvojas jūsu acu priekšā.

Ilgums: 1,5 stundas
Cenā iekļauts:
 • vietējā gida pakalpojums
 • īpaša dāvana bērnam (dabīgā medus konfekte)
Lielākām grupām pieejamas atlaides.
Tikšanās vieta: Strēlnieku laukums
Transfērs no Jūrmalas 25 EUR (līdz 4 personām), lielākām grupām cena pēc pieprasījuma.
Rezervēt ekskursiju: zvaniet/WhatsApp +371 20093939 vai rakstiet booking@bestrest.lv vai arī aizpildiet pieraksta formu zemāk.
Ir iespējams pasūtīt dāvanu karti!

Apmaksas veids: apmaksa tiek veikta skaidrā naudā pēc pakalpojuma saņemšanas. Jūs varat atcelt vai pārcelt procedūru ne vēlāk kā 24 stundas pirms paredzētā laika. Anulēt pierakstu vēlāk nebūs iespējams.
Kontakti
Best Rest Baltics
Tālrunis: +371 20093939
E-past: booking@bestrest.lv
Made on
Tilda